Tovar

Výhody pitia aloe vera gélu

Od 14. septembra 2023 sú produkty Forever Living Aloe dostupné výhradne cez našu novú webovú stránku na adrese www.aloes.sk. Po kliknutí na tlačidlo „Kúpiť na stránke forever“ budete presmerovaní na oficiálnu webovú stránku spoločnosti Forever, kde budete môcť dokončiť nákup po zadaní vašich dodacích údajov. Dopravu vám zabezpečí spoločnosť UPS za poplatok 3,90 € vrátane DPH, a to obvykle do 96 hodín od spracovania objednávky. Ak svoju objednávku spravíte do 12:00, môžete ju očakávať už na ďalší deň! Ako bonus by sme vás radi odmenili za nákup produktov FLP! Pri objednaní na stránke zdravie-shop.sk v prvom kroku zadajte kód: forever, a dopravu získate zdarma! Zaregistrujte sa a získajte rôzne výhody a benefity! Nakupujte so zľavou 5 % alebo dokonca až 30 %.

Aloe

Vyskúšajte výhody aloe vera obsiahnutého v štyroch zdravých variantoch čerstvého, stabilizovaného gélu Aloe vera od Forever – Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Berry Nectar, Forever Aloe Peaches a Forever Freedom. Hlavnou zložkou každého produktu je čistý aloe vera gél, ktorý predstavuje bohatý doplnok zdravej výživy. Denným pitím jedného z týchto nápojov doplníte svoju stravu o esenciálne živiny, vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a prispievate tak k zdravému životnému štýlu! Predstavené výrobky obsahujú vitamíny a minerálne látky, ktoré kompenzujú nedostatky vo vašej strave a pomáhajú zlepšovať váš zdravotný stav. Nie sú určené na diagnostiku, liečbu, vyliečenie alebo prevenciu konkrétnych ochorení alebo chorôb. Ak máte zdravotné problémy, konzultujte ich so svojím lekárom.

aloe vera

Ste človek, ktorý dbá na svoje zdravie a kondíciu? V takom prípade by mal byť aloe vera gel na pitie neoddeliteľnou súčasťou vášho stravovacieho režimu, s mnohými prospešnými účinkami na vaše zdravie. Pomáha pri trávení, posilňuje imunitný systém, zmierni bolesť (napríklad od popálenín a rán), zlepšuje výživu vlasov a vysoký obsah vitamínov a minerálnych látok v aloe vera nápoji zlepší celkovú kvalitu vášho zdravia. Denné pitie aloe vera gélu je navyše vynikajúcou prevenciou na udržanie vášho zdravia v dobrej forme.