Tovar

Výhody virtuálneho sídla

Virtuálne sídlo označované aj ako virtuálna kancelária je miesto, na ktorom má náš klient, ktorý je živnostníkom alebo firma, poštovú schránku. Pošta je pravidelne vyberaná a naši zákazníci sú emailovou notifikáciou pravidelne informovaní o jednotlivých zásielkach, ktoré obdržali a ktoré boli v prenajatej schránke vyzdvihnuté. V prípade, že máte záujem o skenovanie služby, môžete si priobjednať túto doplnkovú službu, kde patrí aj preposielanie pošty. Pošta do vlastných rúk nie je žiadny problém po splnomocnení k tomuto úkonu.

využite služby virtuálneho sídla

Nehnuteľnosti sú v našom vlastníctve, takže sa nemusíte obávať predčasného zrušenia vašej schránky z rôznych dôvodov. Virtuálne sídlo si viete predplatiť na vami zvolené obdobie. Po úhrade poplatku za základné služby, máte možnosť priplatiť si aj doplnkové služby, ak vám to vyhovuje a žiadate si tak vykonať.

Virtuálne sídlo 41business.com ponúka lukratívne adresy na zaujímavých miestach vo viacerých mestách našej krajiny. Poštu môžete vyberať aj osobne, ak vám to vaša situácia dovoľuje. Na schránke je uvedená vaša firemná adresa. Ak si nemôžete dovoliť prenájom kancelárie alebo sa vám to nevyplatí pri vykonávaní pracovných aktivít z pohodlia domova, ste na správnom mieste. Virtuálna kancelária je pre vás vhodným riešením. Nepotrebujete uvádzať adresu trvalého bydliska alebo adresu, kde momentálne bývate, čím chránite vaše súkromie. V živnostenskom a obchodnom registri môžete uviesť adresu virtuálneho sídla, ktoré si objednáte. Objednávka sa uskutočňuje formou online prostredníctvom našej internetovej stránky. Vyplníte objednávkový formulár, poskytnete požadované údaje a zaplatíte poplatok za služby za vami zvolené obdobie.

budova virtuálneho sídla

Prevzatá pošta je zaznamenávaná v počítačovom systéme. Celý proces je prehľadný a bezpečný. Takýmto spôsobom ušetríte vaše financie za prenájom kancelárskych priestorov a zaistite si stabilné miesto na doručovanie zásielok, ktoré sa vzťahujú k vášmu podnikaniu. Ponuka virtuálnych sídel sa vzťahuje na viacero možností a miest na Slovensku.