Nezařazené

ZIP je systém opätovného uzatvárania plastových vreciek

Množstvo vecí sa nám časom doma kopia, a tak sa z času na čas rozhodneme pre radikálny krok: upratanie a pretriedenie všetkého, čo sme si za tie roky v bytoch naskladali. Pri tejto akcii sa však musíme s niektorými vecami rozlúčiť, no ak máme pocit, že sa ešte zídu, treba im nájsť miestečko, kde budú čakať, kým opäť príde ich čas.

sáček

Uzatvárateľné sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk sú fantastický počin, ich rýchlouzatvárací systém ich zaradil medzi obľúbené a využívané vrecká nielen v domácnostiach, ale napríklad aj u predajcov. Z názvu je jasné, že sa vyrábajú z odolného plastu, ktorý je priesvitný alebo v holografickej povrchovej úprave a majú systém rýchlouzatvárania alebo zipom. Vrecká sú na trhu v trinástich rozličných veľkostiach, takže sa do nich zmestia predmety mnohých rozmerov. Obľúbili si ich všetci, hlavne kvôli jednoduchosti uzatvárania, ktorý je možné využívať opakovane a môže byť formou zipu alebo rýchlouzatvárania.

Vrecká sa dajú rozdeliť do skupín s rýchlouzatváracím systémom, uzatváraním na zip a s dierkou alebo bez nej. Dierku na vreckách ocenia a využijú hlavne predajcovia, ktorí svoj tovar potrebujú umiestniť na predajných pultoch a paneloch a ide prevažne o tovar drobných rozmerov, ktorý by mal zákazník problém nájsť. Takto sa nepostráca a každý záujemca má prehľad, čo kupuje.

1143-700

Aj v domácnostiach sa plastové vrecká osvedčili hlavne na uskladnenie sypkých materiálov ako sú bylinky či čaje alebo malých súčiastok či bižutérie alebo textilu a podobne. Všetko je vo vreckách skryté pred prachom a nečistotami, nevnikne dnu ani vzduch či voda, ktoré by obsah znehodnotili a výhodou je priehľadnosť materiálu, vďaka čomu nemusíte vrecká zakaždým otvárať ak chcete zistiť, čo sa v nich nachádza. Všetko, čo potrebujete uskladniť, tak bude uložené a perfektne uzatvorené na čas, aký bude treba.

Použitím plastových vreciek získate voľné miesta pre nové veci, ktoré nevyhnutne potrebujete, tie odložené budú dobre chránené a uložené pre prípad opätovného použitia.