Tovar

Bublinková obálka pre bezpečie vašej zásielky

Ako už mnohí z nás zažili, preprava poštovej zásielky môže byť občas k samotnej zásielke nemilosrdná. Zásielky tak zastihnú prijímateľa poškodené a teda môžeme povedať, že to nie je vôbec príjemná skúsenosť. Práve preto by ste mali dbať na bezpečie vašej zásielky a zvoliť obal, ktorý ju skutočne ochráni. Takýmto vhodným obalom na prepravu vašej zásielky môže byť práve bublinková obálka. A prečo? Bublinková obálka je vyrobená z plastového materiálu, ktorý je nafúknutý do malých bubliniek. Ich úlohou je ochrániť vašu zásielku pred otrasmi a nárazmi, a tak zabrániť jej poškodeniu. Bublinková obálka je vhodná na zasielanie krehkých predmetov, ako môžu byť napríklad CD, DVD, knihy či elektronika, ktorú je naozaj jednoduché poškodiť nešetrným zachádzaním.

hnede bublinkove obalky

Bublinkové obálky majú rôzne veľkosti, vyberiete si takú, ktorá vyhovuje presne vašej zásielke. Taktiež sú jednoducho uzatvárateľné vďaka samolepiacemu pásiku, vďaka čomu vaša zásielka nevypadne z obálky. Ďalšou nespornou výhodou bublinkových obálok je ich nízka hmotnosť. Sú veľmi ľahké a vďaka ich nízkej hmotnosti nepridávajú na váhe samotnej zásielke, vďaka čomu sa ani zbytočne nezvyšuje cena poštovného. Bublinkové obálky sú pomerne lacné a sú teda prístupne každému. Vďaka tomu, že výrobným materiálom bublinkových obálok je plast, sú aj sčasti vodeodolné a zásielka je teda chránená aj pred vplyvom počasia.

bublinkove obalky

V našej ponuke nájdete bublinkové obálky presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete z rozličných rozmerov či farieb. Bublinková obálka je skvelou voľbou, ak hľadáte spoľahlivý obal na prepravu vašich zásielok. Jej neprehliadnuteľné výhody ako odolnosť, nízka cena a spoľahlivosť z nich robí skvelých spoločníkov pre vaše zásielky. Využite bublinkovú obálku, aby vaša zásielka bola v skutočnom bezpečí počas prepravy a dostala sa bezpečne k prijímateľovi.