Tovar

Kto vám vyčistí odpad v kúpeľni

Predstavte si bežnú každodennú situáciu, ktorú v domácnostiach prežíva väčšina z nás. Prídete domov z práce, ste unavený a tešíte sa, až si konečne dáte sprchu, a potom si pripravíte niečo dobré na jedenie. Napríklad tú skvelú nátierku, čo ste včera kúpili a máte ju stále v chladničke. Vstúpite do kúpeľne, vyzlečiete prepotené oblečenie a bosou nohou nakročíte do vaničky sprchovacieho kúta. Otvorte naplno ventil vodovodnej batérie, keď sa pod vami začne hromadiť voda a prestane odtekať. Vanička je už plná, a vy ste celý mokrý.

krásna kúpeľňa

Skúsite teda opustiť sprchovací kút a osprchovať sa vo vedľajšej rohovej vani, keď sa tam vzápätí zopakuje rovnaký problém – voda neodteká do odpadového potrubia. Čo teraz?

Prezieraví muži majú už dávno uložený kontakt na krtkovanie v Pezinku, privolajú inštalatéra a ten ich do pár desiatok minút na mieste. Jedinou starosťou je potom pripraviť si nátierku na večeru a vyčkávať v pokoji profesionálov, ktorí si poradia aj s tým vašim odpadom.

čistenie odpadov v kúpeľni

Naopak muži nie príliš sebavedomie, čo si radi vlastné sebavedomie dokazujú niekedy až extrémnymi situáciami, chytia do ruky skrutkovač, kladivo, hasák, kliešte sikovky, stranový kľúč a bavlnenú handru a vrhnú sa do demontáže odpadového sifónu. Lenže pokiaľ je závada až v kanalizácii, bude celá kúpeľňa zaplnená odpadovou vodou, mimochodom zapáchajúcou a plnou nebezpečných baktérií, takže ak tu chodíte navyše naboso, cez pokožku na chodidlách sa do krvného obehu ľahko dostanú škodliviny aj baktérie, a môžete potom ochorieť veľmi nepríjemnými hnačkovými problémy.

Máte to potrebné? Nechajte radšej čistenie odpadu a kanalizácie na odborníkoch, ktorí sú tiež jediní, čo majú k dispozícii špeciálne čistiace mechanizmy na vyčistenie kanalizačných systémov. Čistenie odpadov a kanalizácií nie je skrátka práca pre amatérskych domácich majstrov s náradím z hobby marketu.