Vzťahy

Nepamatá si doležité veci

Chodím so svojím priateľom zatiaľ 4 mesiace a predtým mal 8-ročný vzťah. V tejto chvíli to myslíme spolu celkom vážne. Stretli sme navzájom svoje rodiny a tak ďalej. Vždy mi hovorí, aký bol jeho minulý vzťah toxický a je tak rád, že ma má. Ale v mojej mysli je taká vec, že ​​premýšľam o tom, ako sa o mňa nikdy nebude starať ani ma milovať, ako miloval svoju bývalú. Viem, že to odo mňa nie je pekné, ale keď som prechádzala jeho facebook, bolo tam toľko príspevkov, ako dáva darčeky svojej bývalej. Prvý mesiac známosti mi povedal, že rád chodí na rande. Pred pár týždňami bolo naše výročie- 4 mesiace a on zabudol, čo pre mňa nebol veľký problém, pretože sú to len 4 mesiace.

s

Moje narodeniny boli minulý mesiac a on mi povedal všetko najlepšie k narodeninám (sme ďaleko, takže žiadne darčeky alebo tak niečo). Dnes sme sa znova bavili o výročí a spýtala som sa ho, kedy mám narodeniny, a on zabudol. Trikrát zabudol na niečo dôležité. Vždy premýšľam o rozchode, pretože niekedy mám pocit, že mu na mňa nezáleží, že v jeho živote nie som prioritou a keby mu na tom záležalo, pamätal by si to.

s

Viem, že to nie sú moje skutočné narodeniny, ale keď som ho videla zabudnúť na rande, niečo to vo mne vyvolalo. Premýšľam, či je to naozaj tým, že si nič nepamätá a nerobí to schválne alebo mu na mne jednoducho nezáleží a preto tak často zabúda. Hrozne ma to trápi a neviem, čo s tým mám robiť. Na jednu stranu by som si priala sa ho na to opýtať a porozprávať sa s ním o tom, na druhú stranu mám strach už hovoriť o svojich pocitoch. A mám strach z toho, že by som sa dozvedela niečo, čo by ma neskôr veľmi zranilo. Neviem, čo mám v takej situácii robiť a stále o tom premýšľam. Občas, keď na niečo dôležité zabudne, sa cítim nechcená a to, že ma nemiluje. Stále dúfam v to, že moje myšlienky nie sú správne a premýšľam nad tým, ako to vlastne celé je.