Tovar

Svietite LED?

Že ste v obchode nenašli iné žiarovky? Určite ste už počuli o LED žiarovkách. No možno ste ich prehliadali v obchode kvôli vyššej nákupnej cene oproti klasickým žiarovkám. No ich vyššia cena má aj svoje opodstatnenie. V prvom rade majú LED žiarovky dlhšiu životnosť. V lampe vám vydržia svietiť dlhšie a tiež si dlhšie zachovávajú vysokú intenzitu svietenia. Nikdy ste pri bežných žiarovkách nenadávali, že po čase svietia slabšie? Veľkou výhodou LED žiaroviek je aj ich nižšia spotreba energie. Práve preto sú na trhu také populárne.

led panel

LED osvetlenie.

Pokiaľ však máte možnosť kompletnej prerábky alebo vás zavádzanie osvetlenia ešte len čaká v novostavbe, určite by ste mali siahnuť po LED osvetlení. K dispozícii nemáte iba LED žiarovky. Do celej domácnosti máte možnosť zvoliť si LED panely, ktoré sú energeticky menej náročné a navyše sú neskutočne moderné. LED panel je zapustený priamo v strope, tak nebudete mať ani pocit, že máte v miestnosti nejaké osvetlenie. Pôsobia minimalisticky a sú veľmi moderné. Navyše poskytujú aj vysokú intenzitu svietenia. Pokiaľ chcete celú domácnosť ladiť do LED osvetlenia, LED panely môžete doplniť o LED pásiky.

led pásik

LED pásiky sa najčastejšie používajú ako dekorácia na nábytok. Časté využitie majú najmä v kuchyni na osvetlenie kuchynskej linky. Poskytujú však aj dostatočne svetlo. Na trhu sú už aj rôzne LED produkty. Môžete si napríklad nainštalovať do kúpeľne LED zrkadlo. Vaša kúpeľňa bude pôsobiť modernejším dojmom a vy získate aj kvalitné osvietenie celej kúpeľne. V prípade, že vás LED panely alebo celkovo LED produkty oslovili, navštívte stránku ledprodukt.sk a pozrite si možnosti aplikácie LED produktov v domácnosti. Ledprodukt.sk ponúka okrem produktov aj príslušenstvo na samostatnú montáž LED osvetlenia. Všetko ohľadom LED osvetlenia nájdete na ledprodukt.sk.