Tovar

Chutné jedlo na ceste k vám

Výborné denné obedové menu vám prinesieme priamo k vám! Či už domov alebo do vašej práce, keď nestíhate niekam zájsť. Špecializujeme sa na denné obedové menu, ktoré si môžete vychutnať u nás na prevádzke ale druhou možnosťou je aj rozvoz. Denne roznesieme stovky pripravených jedál na rôzne miesta.

Donacka jedla Bratislava Ruzinov po Bratislave si viete zaobstarať celkom jednoducho. Viete nás kontaktovať telefonicky ale aj na našich webových stránkach. Jednou z vecí, ktoré zákazníkov vždy prekvapia sú bohaté porcie našich jedál. Pripravujeme kvalitné tradičné jedlá alebo aj vegetariánske druhy jedál. U nás si vyberie naozaj každý.

obedové menu

V našej kuchyni pripravujú denné menu pre vás vyškolení kuchári, ktorí sa naozaj vedia orientovať v tom čo robia. Sú šikovní a potrpia si aj na ten najmenší detail. Menu pre vás denne pripravujú vždy čerstvé, z tých najčerstvejších surovín. Naozaj si potrpia na kvalitu. U nás sa vám nemôže stať, že by ste dostali naservírované jedlo ohriate z predošlého dňa, alebo jedlo pripravené z polotovaru. Naši kuchári denné menu pre vás pripravujú vždy čerstvé a na jeho kvalite si dávajú neskutočne záležať.

denne menu

Viete si vybrať menu z každodennej ponuky, ktorá je naozaj pestrá čo sa výberu týka. U nás si pochutí naozaj každý. Cena dovozu je 1,50€. Pri objednaní viac ako 5 ks obedov vám dopravu neúčtujeme. Minimálna hodnota objednávky pre dovoz je 11€.

Už nemusíte v práci viac hladovať, pokiaľ nedôjdete domov. Už nemusíte doma obedovať zalievané polievky či prihriate polotovary, len kvôli tomu, že ste nestihli navariť. Ak čakáte návštevu a nemáte nič pripravené nezúfajte. U nás sa o váš obed s radosťou postaráme a vy sa tak môžete tešiť na chutné a kvalitné jedlo, ktoré pre vás bude hotovým gurmánskym zážitkom. Plnohodnotne vyvážený teplý obed je to, čo vám vieme poskytnúť každý deň. Stačí nás jednoducho kontaktovať a vybrať si menu z našej dennej ponuky a my vám ho prinesieme priamo domov ku dverám.