Tovar

Zelený zázrak matcha tea

Zelený čaj poznajú mnohí z nás, no nie všetci poznajú jeho práškovú formu matcha tea. Doprajte si povzbudenie v podobe tohto kvalitného nápoja, ktorý vám dodá energiu, aby ste stíhali spraviť všetko, čo potrebujete. Či už ste mamička, ktorá varí, pečie a stará sa o deti alebo kuriér, ktorý len tak-tak doručí všetky objednávky, či už sedíte v kancelárii alebo pracujete niekde na stavbe, či ste šéfom alebo zamestnancom, určite si na tomto zázračnom nápoji pochutnáte. Na našom e-shope nájdete tie najkvalitnejšie matcha čaje. Dbáme na BIO kvalitu a čerstvosť a čaje dovážame každé tri týždne priamo z Japonska.

matcha čaj v šálke

Vďaka priamemu dovozu vám vieme zaručiť aj bezkonkurenčnú cenu. Matcha tea je ako stvorený na popíjanie počas dlhých zimných mesiacov. Je významným zdrojom antioxidantov, ktoré zabraňujú prekysleniu organizmu, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Obranyschopnosť si posilníte pitím tohto zázračného nápoja takisto vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Naše telá potrebujú posilnisť svoju obranyschopnosť, aby sme aj počas zimy ostali zdraví. V zime na nás aj ľahšie príde pocit únavy a s tým si matcha tea takisto hravo poradí a dodá vám potrebnú energiu.

matcha prášok čaj metlička

Pre náš mozog je však pitie tohto zeleného nápoja prospešné aj z dlhodobého hľadiska, pretože obsahuje aminokyseliny, ktoré pomáhajú udržiavať správnu mozgovú funkciu. Preto sa pitie matcha tea spája aj s dlhovekosťou. Keď pijete matcha tea, budete žiariť. A to naozaj, pretože vysoký obsah vitamínu C prospieva aj pokožke, ktorá bude vyzerať zdravo a žiarivo. Ak chcete sebe alebo svojím blízkym spraviť radosť a darovať im niečo, čo je chutné, voňavé a má toľko pozitívnych účinkov pre zdravie, určite sa poobzerajte na našom e-shope, kde nájdete široký výber matcha čajov so zaručenou kvalitou. Doprajte sebe a svojím blízkym krásne chvíle pri popíjaní zeleného zázraku matcha tea.