Tovar

Intimnosti a sex

Sex je vec, ktorá je v dnešnej dobe úplne potrebná a výnimočná. Je to niečo, čo potrebujeme úplne všetci. O čom by bol aj vzťah bez intímností? Teraz nemyslím vyložene ľavice sex, ale už len také tie letmé dotyky, bozkávanie, nežná predohra a tak ďalej.. sex levice je nádherná vec, ktorá sa musí prežiť. A keď stretnete toho správneho človeka, s ktorým vám to klape nielen v normálnom živote, ale aj v posteli – oo, bože! To je dnes veľmi veľká vzácnosť. Ja vám teraz popíšem, aké vlastnosti by mal mať môj ideálny partner (už partnera mám, akurát tu tie jeho vlastnosti vypíšem). Pracovitý – samo sebou sa nemôže iba váľať na sedačke, nič nerobiť a byť vyžírka.

sey

Ja mám slabosť pre pracovitých chlapov, ktorí vedia vziať za prácu a neboja sa akejkoľvek výzvy. Verný – vernosť je celkom vzácnosť v dnešnej modernej „dobe“, kedy sa každý navzájom podvádza a príde im to úplne v poriadku. Preto som tiež rada, že mám partnera, ktorý je presne podľa mojich predstáv a je mi verný (ja jemu samozrejme tiež). Načúva a komunikuje so mnou, keď máme nejaký problém – toto je asi druhá vlastnosť, ktorú si vážim v partnerstve úplne najviac. Plno ľudí sa v dnešnej dobe háda, úplne si zbytočne nadáva, namiesto čo by hádky riešili v pokoji.

sexy

Čo tak si spoločne v kľude sadnúť a ten problém, ktorý medzi sebou riešite, si prebrať? Bolo by to oveľa jednoduchšie a tiež samozrejme aj lepšie. Snáď nikto nemá rád hádky (okrem manipulátorov, ktorí vyložene hádky a zámienky pre hádky vyhľadávajú). Neponižuje – áno, ďalší bod, ktorý by som nikdy nepreniesla cez srdce a to celkom dosť ide ruka v ruke s tými hádkami – keď by som mala chlapa, ktorý by ma ponižoval, aj tak by som s ním nevydržala a ukončila to. Nie som zvedavá na to, že ma niekto bude urážať, ako keby sa nechumelilo. Naopak ma očarí na mužovi gentlemanské správanie a vtip pre humor.