Tovar

Sila, ktorá Vás podrží

Zábradlie je základným stavebným doplnkom každého schodiska. Nielen vďaka svojej sile a prevencii pred rizikom úrazu ale aj vďaka svojmu dizajnu. Schody sú neodmysliteľnou súčasťou poschodových budov, ktoré majú alebo nemajú výťah na prepravu osôb z jedného poschodia na druhé. Schodiská sú priestor ktorý využívajú nielen dospelý ale aj deti či seniori. Pri zostupe po schodoch je tu prítomné riziko pošmyknutia či inej situácie, ktorá môže mať za následok úraz. Aby sme predišli rizikovým situáciám inštalujeme do priestorov kde sú schody zábradlia. Tie by mali mať určité parametre a spĺňať kritériá ako sú zabezpečenie hygieny, plná opora a prevencia proti úrazom v priestoroch schodísk.

nerezové zábradlie

Staršie zábradlia tieto kritéria už dávno nespĺňajú. Časom sa totižto stávajú vykývanými. Náterové látky časom vplyvom kontaktu s vlhkom, výkyvmi teploty či mechanickým opotrebením stávajú nevzhľadné a strácajú svoju primárnu funkciu. Aby sme zamedzili zbytočnému používaniu rôznych konzervačných látok a pravidelných rekonštrukčných zásahoch bolo načase prísť s inou alternatívou. Riešením modernizácie a skvalitnenia vlastností zábradlí sa zaoberala aj obchodno – stavebná spoločnosť LM Mont. Na svojom webe prezentujú riešenia zábradlí v naozaj kvalitnom prevedení. Sú to nerezové zábradlia na schody Lmmont.sk. Vďaka znalostiam nazbieraným za niekoľko rokov poskytujú komplexné riešenia pre systémy zábradlí nielen pre sektor komerčných nehnuteľností ale aj bežných domácností.

Každé schodisko by malo mať zábradlie

Koniec koncov aj bežná domácnosť si zaslúži kvalitu, ktorá je nenáročná na údržbu a ekologická. Jednoduchý dizajn dá priestor pre rozkvet každému zariadeniu a duchu nehnuteľnosti. Práve preto sa nerezové zábradlia stávajú čoraz častejšou voľbou. Nerez nekoroduje a preto je vhodná aj do priestorov kde sa môže nachádzať vlhkosť či hroziť mechanické poškodenie. Svojimi vlastnosťami dokáže ustáť rôzne situácie bez toho, že by stratila niektorú zo svojich kvalít. Ak uvažujete nad inštaláciou nového zábradlia alebo riešite zábradlie do novostavby neváhajte sa informovať o vhodnosti tohto typu zábradlia aj pre vašu nehnuteľnosť.