Tovar

Luxusná masáž v hlavnom meste

Tantrický salón Tantra Diamond Bratislava so sídlom na ulici Ventúrskej má vo svojom zozname skutočne širokospektrálne množstvo masáží a ponúkaných služieb. Čo sa týka ich sekcie Naše tantra masáže a cenník, teraz si ho priblížime. Tantra Diamond Bratislava ponúka celkom jedenásť unikátnych druhov masáží. Pre začiatok je to Classic Tantra, teda tantrická masáž určená pre hanblivých, plachých jednotlivcov či pre tých, ktorí sa tantrickej masáže zúčastňujú prvýkrát a nie sú si istí, čo od nej očakávať. Cena závisí od dĺžky masáže, teda 90 alebo 120 eur. V rámci Body Tantra už hovoríme o intímnejších, smelších dotykoch, za asistencie Tantra Lady, ktorá využíva techniku telo na telo.

erotická masáž

Cena je 120 – 160 eur. Pri Vzájomnej Body Tantre môžete odhodiť všetky svoje zábrany a navyše sa môžete tešiť na darček zdarma. Cena je 160 – 240 eur. Secret Dark je vzrušujúca masáž, ktorá je tajomstvom salóna a viac informácii o nej sa dozviete priamo v salóne. Cena za 45 minút dlhú masáž je presne 150 eur. Ďalšia masáž, ktorá využíva unikátnu techniku telo na telo je Love Game Tantra. Už z názvu vyplýva, že sa jedná o procedúru lásky. Pri Romantic Tantre sa ponoríte do hlbokej relaxácie, zahodíte za hlavu všetky starosti a plne sa odovzdáte do rúk spoločníčky, ktorá Vás svojimi pohybmi opakovanie privedie do raja.

tantra

Cena Magic Tantra sa začína na 280 eurách za 60 minút, avšak svoju investíciu určite neoľutujete. Práve naopak, s radosťou sa budete vracať za čarovnou atmosférou. Pokiaľ tužíte po pozornosti nielen jednej, ale rovno dvoch krásnych žien, 4 Hands massage je tu práve pre Vás! Na masáž prostaty sa zameriava Senzual Tantra, za ktorú si masérky účtuju 210 – 250 eur. Zmyslený program pre páry? Couple Tantra so šampanským a čokoládovým fondue od 320 eur! Deluxe Tantra je tantrická masáž zameraná špeciálne pre ženy s masážou intímnych partií.