Tovar

Plastové palety

Plastové palety Schoeller Allibert sú k dispozícii v 8 základných veľkostiach a 5 základných typoch. Dajú sa využiť v poľnohospodárstve a v priemyselných odvetviach – na tento účel ponúkame na výber zo širokého sortimentu produktov. Všetky sú navrhnuté podľa priemyselných štandardov a spĺňajú požiadavky na najvyššiu kvalitu. Naša spoločnosť sa orientuje na výrobu a distribúciu plastových paliet, ale aj prepraviek a kontajnerov a v tomto smere vyvíja nové, inovatívne riešenia. Scholler Allibert pôsobí na slovenskom trhu vyše 50 rokov a spolupracuje aj na medzinárodnej báze.

palety

Aké sú výhody spolupráce s nami?

trvanlivosť produktov

ziskovosť

dosiahnutie hygienických noriem

bezpečnosť

odolnosť

100% recyklácia

využitie v logistike, obchodoch, automobilovom priemysle, pri leteckej preprave, farmaceutickom priemysle, potravinárstve a inde

možné využiť na skladovanie, distribúciu aj vystavovanie tovaru

investícia výhodnejšia z dlhodobého hľadiska – dlhšia životnosť produktov

nepotrebuje žiadne špeciálne ošetrenie

jednoduchá manipulácia a údržba

plastové palety sú hygienické

ľahká skladovateľnosť

nízka hmotnosť, vysoká nosnosť

odolnosť voči negatívnym vplyvom, napr. mechanickým poškodeniam či korózii

dostupné v rôznych veľkostiach a typoch

navrhnuté aj na mieru

cenovo výhodné

kompatiblita paliet s vysokozdvižným vozíkom

kvalitné spracovanie, robustná konštrukcia

udržateľnosť v zmysle ekologickosti

pohodlné používanie

vhodné aj do extrémnych klimatických podmienok

plastové palety

Hoci sa hovorí o škodlivosti a ekologickej hrozbe plastov, v porovnaní s drevenými prepravkami prinášajú množstvo benefitov. Napríklad drevené prepravky sa dajú veľmi jednoducho poškodiť, či už mechanicky, alebo chemickou cestou, zle sa čistia, disponujú len krátkou životnosťou. V porovnaní s nimi plastové palety vydržia desiatky rokov, preto počiatočné náklady, hoci vyššie ako pri drevených variantoch, fungujú na princípe návratnosti investícií. Plastové palety sú teda výhodnejšou alternatívou drevených paliet. Plastové palety si dokážete vyfiltrovať podľa parametrov na našej webstránke a navrhnúť si produkt na mieru. Okrem kúpy je možný aj prenájom paliet.