Nezařazené

Osamostatniť sa je veľký krok vpred

Nie každý túži po tom bývať sám. Ak nemáte partnera, alebo aspoň super kamarátku, s ktorou by ste chceli bývať, zvažujete, či vôbec ísť do toho. Ak máte obavy, či zvládnete bývať sami, potvrdíme vám, že to naozaj stojí za to.
Súkromie– zaručené súkromie, koľko len chcete. Upratujete, kedy to vyhovuje vám, nikto vám nie je v pätách, môžete robiť párty do omrzenia a taktiež si priviesť domov známosť bez ďalších zvedavých očí.

gauč

Samota– každý z nás niekedy potrebuje byť sám. Z času na čas len tak pozerať filmy a napchávať sa zmrzlinou, alebo si dať hodinový kúpeľ len tak. Nie je na tom nič zlé, ani čudné.
Vy rozhodujete– páči sa vám biely gauč, ružový kvetináč a veľká lampa uprostred obývačky? Nech sa páči! Už nemusíte dávať na mamine reči, aký máte príšerný vkus, že v jej dome by to tak nikdy nemohlo byť. Ani nemusí, bývate predsa vo vlastnom.

kaktury

Žiadne návštevy– kým ste bývali s rodičmi, večne trávili večery s ich kamarátmi, pili víno a smiali sa na blbostiach. Vy ste sa tak nemohli cítiť komfortne, nevystrčili ste z izby ani nos. To však skončilo. Tentoraz k vám pozvete len toho, koho sami budete chcieť.
Pokoj– pokiaľ musíte pracovať aj z domu, je pre vás vlastné bývanie zaručene to, čo potrebujete. Nikde nenájdete väčší pokoj, ako sám doma. Môžete pracovať bez rozptyľovania a vaše sústredenie nič len tak nenaruší.

Osamostatníte sa– už sa nemôžete spoliehať na nikoho, len na seba. Musíte si navariť, upratať, vyprať, vyžehliť a zase dookola. Medzi tým musíte taktiež stíhať prácu a spoločenský život.
Vybláznite sa– zariaďovanie priestorov môže byť aj zábava. Vyberte si to, čo sa vám najviac páči a je to cenovo dostupné. Zariaďte si to tak, ako ste vždy túžili, urobte z prázdneho miesta niečo, čo bude najbližšie roky predstavovať váš nový domov.

gauč

Oživte to– kým ste bývali s rodičmi, nechceli o zvieratách ani len počuť. Od detstva ste túžili po psovi, či mačke a teraz si tento sen môžete splniť. Budete s ním žiť predsa vy.