Tovar

Masáž pre Váš penis

Masáže ako také majú osobitý vplyv na telo, myseľ ale aj samotné cítenie seba samého. Je množstvo rôznych druhov masáží či už to je senzuálna masáž, tantrická masáž, erotická masáž či terapeutická masáž a mnoho iných. Každá masáž je viac menej zameraná na niečo konkrétne. V našom salóne môžete absolvovať viacero druhov masáží okrem iného aj masáž penisu.

príjemné priestory

Jedná sa o exkluzívny druh masáže spojený s viacerými prospešnými vplyvmi na celkový pohlavný úd ale pravidelnou masážou penisu a teda pravidelným prekrvením pri tejto masáži penisu sa zlepšuje jeho zdravotný stav, odbúrava sa celkové napätie a nahromadený stres a samozrejme, striedavé fázy vzrušenia a relaxu pri masáži samotnej pomáhajú k správnej výdrži pri samotnom sexuálnom styku.

Počas masáže penisu môžu byť zapojené do tejto masáže aj ostatné intímne partie tela ako napríklad semenníky ale aj masáž análneho otvoru a prostaty samotnej.

misky, budha

V našom salóne zažijete úplnú rozkoš. Neváhajte a vyskúšajte masáž penisu v Bratislave. Salón Bratislava Tantra nájdete ľahko priamo v centre Bratislavy. Pred návštevou je nutné sa vopred objednať, aby sme dokázali pre Vás a Vaše pohodlie vopred všetko zabezpečiť. Vami vybraná online masérka sa Vám bude počas celej návštevy venovať a bude Vám k dispozícii. Vy si už len budete užívať príjemné pocity, prostredie a relax. Samozrejme pred samotnou masážou je nutné osprchovať sa aby bola dodržaná 100% hygiena no všetko potrebné nájdete priamo v salóne, preto neváhajte a príďte si užiť niečo výnimočné, vzrušujúce a zdraviu prospešné. Už na úvod pri samotnej sprche zažijete príjemné zblíženie s Vami vybranou masérkou, ktorá si Vás bude jemne pripravovať na nadchádzajúcu masáž láskaním a omývaním Vášho tela a verte že tento úvodný moment Vás určite nenechá chladným a vy tak razom zabudnete na okolie vonku a Vaše myšlienky budú prúdiť úplne iným smerom.