Tovar

Promo darčeky

Veľké reklamy na bilboardoch sú niekedy zbytočne predražené a častokrát aj neefektívne. Existuje však novodobejšie riešenie, ktorým môžete ľudí oboznámiť s vašou firmou.

Promo darčeky.

Veľmi jednoduchým a taktiež aj lacným riešením je vytvorenie promo darčekov a ich propagácia. Pomocou promo darčekov si môžete predstaviť rôzne reklamné predmety, ktoré rozdávate svojim zákazníkom, ale tiež ľuďom pri rôznych akciách či udalostiach. Na reklamných predmetoch by malo byť uvedené meno vašej firmy, zameranie ale najmä váš kontakt. Ani neviete komu sa napríklad také pero s vašim kontaktom a firmou dostane do rúk. Dobrú reklamu si urobíte napríklad aj odovzdaním vašich reklamných predmetov do tomboly.

batoh

Batohy s Potlačou Promodarčeky.

Perá, diáre či hrnčeky sú klasika. Svoju najväčšiu slávu majú za sebou a lepšie urobíte, ak si zvolíte iné predmety. Veľmi obľúbené sú v dnešnej dobe batohy. Batohy môžete darovať najmä deťom, ale aj dospelým. Batohy majú taktiež veľkú plochu na rozdiel od ceruziek či pier a vy sa tak môžete so svojou reklamou krásne vyhrať. Zaujímavá potlač na batohu dokáže zaujať aj cudzích ľudí na ulici. Batohy s potlačou slúžia ako skvelá prezentácia vašej firmy. Okrem batohov sú veľmi populárne aj tašky na notebook. Takýmto spôsobom sa môžete dostať do povedomia širšej verejnosti oveľa jednoduchšie.

promo

Budete viditeľný a neprehliadnuteľný. Výber potlače a taktiež umiestnenie si môžete zvoliť sami alebo si nechajte poradiť od odborníkov. Odborníci na promodarceky.sk vám radi poradia s výberom a realizáciou reklamných predmetov. Môžete sa spoľahnúť na špičkový servis a taktiež potrebné rady. Vlastníte aj vy firmu a už dlhšie rozmýšľate nad reklamnými predmetmi s vašim logom? Nečakajte už ani minútu a navštívte stránku promodarceky.sk. Či si vyberiete batohy s potlačou alebo iný reklamný predmet, vaša popularita a záujem o vašu firmu určite stúpnu.