Tovar

Spirituálna masáž

Tantrické masáže Magictantra.sk sú jemné, láskyplné masáže erotického typu. Dochádza pri nich ku výmene – odovzdávaniu a prijímaniu energie, a teda sa okrem zaradenia do erotických masáží radia i do masáží energetických. Tantrické masérky rozumejú umeniu pracovania so starostlivým dotykom a sexuálnou energiou. To však neznamená, že tantrická masáž a tantrické salóny sa venujú poskytovaniu erotických služieb tak, ako si to väčšina spoločnosti myslí. Ľudia, korí boli ochotní vyskúšať tantrickú, senzuálnu, nuru masáž či podobné typy masáží spadajúce pod tieto okruhy, dobre vedia, že tomu tak nie je.

masaz

Pred, počas ani po masáži nedochádza k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom. Tantrické masáže sú len o dotykoch, zvodnej a podmanivej atmosfére a uspokojeniu prostredníctvom rúk a zmyselných pohybov krásnej mladej masérky, ktorá je profesionálne vyškolená na darovanie energie a prevedenie erotických typov masáží. Podstata tantrických masáží nespočíva vo vyvrcholení, ako si taktiež veľa ľudí myslí. Tantrické masáže a učenie, z ktorého pochádzajú, skrývajú v sebe význam omnoho hlbší ako len telesné uspokojenie a blaho.

masaz

Masérkina energia vychádza z jej vnútra a po celú dobu masážneho tantrického programu sa snaží o prebudenie vašej životnej energie ukrytej hlboko vo vás, jej prebudenie a rozvibrovanie. Spojenie energetických dráh tela v jeden veľký, dokonale prepojený, jednotný, spirituálny celok. Prebudenie všetkých vašich čakier a spojenie vášho fyzického tela s telom nehmatateľným – astrologickým, dosiahnutia najvyššieho levelu duchovnej a telesnej extázy. Nastoliť poriadok vo fyzickom i mentálnom tele a zjednotiť dušu, telo, myseľ i ducha. Tantrizmus pochádza zo starovekej Indie a jedná sa o nábožensko – filozofický smer učenia o ľudskej nahote a sexualite. Preto v ňom platí známe budhistické porekadlo.