Tovar

Východné kultúry sú pre nás veľmi zaujímavé

Spoznávanie rozličných spôsobov života národov z východu je pre nás zážitkom a nazývame to exotikou, lebo obsahujú pre nás nepoznané metódy a štýly života, tie nás fascinujú a túžime ich spoznať aj bližšie. Tak je to aj s užívaním si príjemných spôsobov masáže, ktorú poznáme pod názvom tantrická. Tantra masáž je možnosť ako si dostatočne vyčistiť hlavu plnú problémov a odbúrať stres, prísť na celkom iné myšlienky a počas masáže aj zažiť vzrušenie, ktoré možno doposiaľ zažil iba málokto. Masérky, ktoré túto masáž vykonávajú, sú v tomto odbore profesionálky a dokážu s vami nečakané. Mnohí sa na prvú návštevu odhodlávajú veľmi dlho alebo tam idú s váhaním, no po jej absolvovaní sa však do salónov opäť vracajú, lebo už vedia, čo ich tam čaká.

Hygiena patrí k základným požiadavkám

Online priestor už patrí aj tomuto sektoru, na stránkach salónov sa na túto tantra masáž môžete objednať aspoň hodinu vopred, pri objednávke si vyberiete aj masérku z ponuky, a tiež druh masáže. Vstup do salóna je však vyhradený iba zdravým ľuďom a bez známky opilstva či vplyvu omamných látok. Hygiena sa dodržiava absolvovaním sprchy hneď po príchode, potom prichádza na rad samotný rituál masáže v miestnosti na to určenej, kde vonia exotika a znie relaxačná hudba.

Druhy masáží si môžete pozrieť v ponuke salóna, no je pestrá, od klasiky až po trocha odvážnejšie spôsoby masírovania, napríklad lingamu, čo sú intímne partie tela. Ide o tantra masáže veľmi vzrušujúcu masáž s príjemnými dotykmi, hladkaním a stimuláciou intímnych častí, ktorá často končí vyvrcholením, čo je prirodzené. Takto strávená hodinka dokáže s telom doslova zázraky, zákazník prežije mimoriadne vzrušujúce chvíle a pritom aj spozná svoje telo.

Nepoznané kultúry nás lákajú

Tantrické masáže sa vyznačujú pozdravom namaste, ktorý je akýmsi prejavom úcty a spojením tela a ducha, ten prichádza po skončení rituálu rovnako ako malý darček na rozlúčku. Všetko, čo sa udialo v salóne, tam aj zostane, návšteva je diskrétna, masérky sú profesionálky, ktoré majú šikovné ruky aj celé telo, a tak budú rady, ak sa u nich opäť objavíte.